Футболісти збірної України після забитого гола. Джерело: setanta

Рейтинг ФІФА: футбольна збірна України піднялася на дві позиції

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) оновила рейтинг національних збірних команд. Збірна України піднялася з 24 місця на 22-ге.

Уперше за місяць ФІФА оновила світовий рейтинг національних чоловічих збірних з футболу.

Після останнього оновлення рейтингу 21 вересня команда Сергія Реброва провела два відбіркові матчі Євро-2024, в яких перемогла Північну Македонію (2:0) та Мальту (3:1).

Україна піднялася в заліку на дві позиції, випередивши команди Перу та Швеції. Доробок команди після останніх перемог збільшився на 10.91 очка. Найближчим орієнтиром для збірної в рейтингу став Іран на 21 позиції. Відставання України від іранців — 17,97 очка.

На 22 місце рейтингу Україна вийшла вперше з жовтня 2019 року. Відтоді команда не підіймалася вище 23 позиції (жовтень 2020-го). Серед європейських збірних українці — 12 в рейтингу ФІФА.

В топ-5 змін не відбулося. Португалія піднялася з восьмої сходинки на шосту, Іспанія — з десятої на восьму. Хорватія опустилася з шостого місця на десяте, Німеччина — з 15-го на 16-те.

10. Хорватія — 1711,88

Нагадаємо, що 17 жовтня національна збірна України з футболу перемогла команду Мальти. Підопічні Сергій Реброва здобули важливі три очки у виїзному матчі відбору. Нашій збірній вдалося відігратись, програючи за ходом матчу з рахунком 0:1. Ще у першому таймі гол у власні ворота забив захисник суперників, а згодом вивів Україну вперед Артем Довбик — він реалізував 11-метровий удар. У другому таймі гол-красень забив Михайло Мудрик.

Спорт, 27.10.2023 04:25