Фото: Pixabay

Росія проводить нову інформаційну операцію з "героїзації ухилянтів": деталі від ГУР

У Головному Управлінні розвідки заявили, що кремлівська пропаганда проводить чергову інформаційну операцію проти нашої країни, а для своїх цілей рашисти використовують відео з начебто "ухилянтами".

Як повідомляє прес-служба силового відомства, останнім часом у ТікТок та інших соцмережах з’являються відеоролики, на яких нібито українські чоловіки знімають себе на відео за кордоном на відпочинку та називають себе "ухилянтами". Для такого контенту були створені пісні, у текстах яких завжди простежується основний меседж — вихваляння чоловіків, які уникають служби в армії.

"Подібний контент швидко набирає перегляди та коментарі аудиторії — схвальні та критичні, але дискусії під цими відео тільки просувають їх у тренди. Закликаємо усіх критично ставитися до інформації, яка надходить з анонімних джерел і завжди памʼятати, що можливістю жити й зокрема споживати різноманітний контент у соцмережах ми завдячуємо лише оборонцям України", — зазначають у ГУР.

У відомстві наголошують, що синхронна поява численних пісень та відео, які "героїзують" чоловіків, що відмовляються стати на захист власної країни, та просування цього контенту організованими групами ботів свідчить про цілеспрямовану ворожу пропагандистську кампанію.

"Вказана ІПСО — класична технологія розколу суспільства, коли з одного боку є "оборонці", а є "ухилянти". Мета таких дій ворога — зірвати мобілізацію, збільшити напругу в суспільстві через внутрішнє протистояння", — додають розвідники.

Нагадаємо, раніше в ГУР розповіли, скільки грошей на пропаганду витратила Росія. За їх даними, торік агресор спрямував на поширення пропаганди в інформаційному просторі 500 мільйонів доларів.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Суспільство, 17.04.2024 00:47