1 180 день війни
Особовий склад
973 730
Танки
10 832
Артилерія
27 980
Літаки
372
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 167
Крилаті ракети
3 197
Гелікоптери
336
БпЛА
36 385
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
Росія вигадала новий фейк про страшну зброю ЗСУ: чим цього разу бомблять дітей Донбасу
Фото: скріншот

Росія вигадала новий фейк про "страшну зброю" ЗСУ: чим цього разу "бомблять дітей Донбасу"

13:17 - 06.03.2023

Росія продовжує інформаційну війну. В одному з нібито журналістських сюжетів із Донбасу так звані журналісти показали "зброю" ЗСУ, якою виявилася запчастина від машини.

Відео транслювали на російському телеканалі "За! Медиа".

Журналісти в сюжеті показали жінку в істериці, яка тримала в руках деталь "зброї", якою нібито ЗСУ "бомблять дітей Донбасу".

"На голови наших дітей – ну щодня! Це вже нестерпно!.. Знаходимо просто кожні п'ять хвилин!" — розповідала жінка про цю "зброю".

Однак у мережі з’ясували, що показаний предмет — це запчастина від автомобіля, схожа на гідротрансформатор автоматичної коробки передач (АКПП).

Зазначимо, що обличчі героїні сюжету так звані журналісти не показали.

Нагадаємо, раніше російські загарбники розпочали дискредитацію українських військових, які захищають Бахмут. Окупанти поширюють декілька наративів, які спрямовані на дестабілізацію мирного населення, а також деморалізацію військових.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама