1 228 день війни
Особовий склад
1 025 260
Танки
10 990
Артилерія
29 921
Літаки
420
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 191
Крилаті ракети
3 439
Гелікоптери
340
БпЛА
43 609
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Росіяни будують укріплення поблизу Керченського мосту, — ЗМІ
Фото: "Крим.Реалії"

Росіяни будують укріплення поблизу Керченського мосту, — ЗМІ

Війська країни-агресорки будують укріплення поблизу незаконно збудованого Керченського мосту у тимчасово окупованому Криму. У такий спосіб рашисти намагаються захиститися від атак українських дронів.

Про це повідомляє "Крим.Реалії".

Зазначається, що в акваторії Керченської протоки видно плавучий кран та значно збільшилася кількість барж, якими окупанти намагаються захистити Керченський міст від українських морських дронів.

Як зауважили журналісти, напередодні аналітик відділу досліджень зовнішньої та оборонної політики Американського інституту підприємництва Бреді Афрік, посилаючись на супутникові знімки, заявив, що влада країни-агресорки продовжує збільшувати кількість барж біля Керченського мосту для його захисту.

А наприкінці червня повідомлялося, що російські загарбники встановили другу лінію бонових загороджень біля Керченського мосту з 21 баржі. Крім того, у районі заснування Керченського мосту окупанти монтують пірси.

Нагадаємо, раніше аналітики американського Інституту вивчення війни заявляли, що Керченський міст, який з'єднує окупований Крим та Росію, є важливим для окупантів. У випадку, якщо Збройні сили України зруйнують цей об'єкт, здатність росіян підтримувати окупацію півострова знизиться.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама