
У п'ятницю, 21 серпня росіяни вкотре атакували Кривий Ріг. Внаслідок удару безпілотника спалахнула пожежа у найбільшому торговельному комплексі міста.
Про це повідомив голова Ради оборони міста Олександр Вілкул.
"Є пожежа, візуально багато постраждалих", — написав він на своїй сторінці у Telegram.
Розпочато аварійно-рятувальну операцію. Інформація про наслідки атаки уточнюється.
ОНОВЛЕНО. О 16:57 ворог здійснив повторну атаку на торгівельний комплекс. Рашисти вдарили реактивним "шахедом". Вілкул попередив, що можливі повторні удари.
Як відомо, російські обстріли знову призвели до пошкодження енергетичної інфраструктури та знеструмлення споживачів у чотирьох областях.
Нагадаємо, у ніч на 21 серпня російська армія завдала серії масштабних ударів по території Сумської області. Внаслідок ворожих влучань у Конотопі та Сумах спалахнули пожежі у житловому секторі, є постраждалі серед цивільного населення.
Додамо, російські війська 21 серпня здійснили чергові масовані атаки по житловому сектору та цивільній інфраструктурі в Києві та на Харківщині. Внаслідок ворожих ударів є загиблі, поранені, а також зафіксовано масштабні руйнування будівель.