1 178 день війни
Особовий склад
971 690
Танки
10 825
Артилерія
27 908
Літаки
372
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 167
Крилаті ракети
3 197
Гелікоптери
336
БпЛА
36 123
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
Росіяни атакували Костянтинівку з FPV-дронів: постраждали рятувальники, поліцейські й начальник МВА (відео)
Фото: ДСНС

Росіяни атакували Костянтинівку з FPV-дронів: постраждали рятувальники, поліцейські й начальник МВА (відео)

У вівторок, 18 лютого російські окупанти атакували Костянтинівку на Донеччині з FPV-дронів. Серед постраждалих двоє рятувальників, двоє поліцейських і начальник Костянтинівської міської військової адміністрації.

Про це повідомило Міністерство внутрішніх справ України. Зазначається, що перший дрон поцілив у машину працівників ДСНС, які везли людям воду. 

Вже другий ворожий безпілотник атакував евакуаційну команду, яка прибула на порятунок. Зокрема, повторний удар стався в момент, коли парамедики допомагали пораненим сісти в автомобіль.

"Життя врятували секунди. Люди встигли зачинитись в броньованому авто та рушити з місця. Поліцейські й керівник МВА отримали акубаротравми. Машину пошкодило вибухом, пробило колесо", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, вночі 18 лютого російські окупанти атакували Кіровоградську область ударними безпілотниками. Один із дронів поцілив у багатоповерхівку. 

Також 17 лютого ввечері російські окупанти атакували ударними дронами Чернігівщину. Внаслідок обстрілу пошкоджена техніка та будівля пожежників.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама