У суботу, 10 травня, Служба безпеки України затримала Сергія Олійника на прізвисько "Умка". "Злодія в законі" вже доставили до слідчого ізолятора на Аскольдовому провулку.
Про це повідомив zn.ua, посилаючись на власні джерела в українських спецслужбах.
На початку березня цього року, як свідчить розслідування журналістів "Української правди", "Умка" разом із керівником Головного управління контррозвідувального забезпечення об'єктів критичної інфраструктури та протидії фінансуванню тероризму Анатолієм Лойфою та ще декількома спецслужбовцями СБУ "засвітився" на святкуванні дня народження Костянтина Коломійця. Той опікувався охороною власника підсанкційної букмекерської контори "Паріматч" Сергія Портнова.
Сьогодні зранку голова СБУ Василь Малюк звільнив Анатолія Лойфа із займаної посади.
Окрім Лойфа, який працював на цій посаді з минулого року після звільнення Артема Шила, а також самого Шила, на святкуванні також були присутні колишній керівник Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ Ілля Вітюк, син покійного міського голови Харкова Геннадія Кернеса Данило Привалов, який має бізнес в IT-сфері та його бізнес-партнер Самвел Акобян, колишній перший заступник директора Національного антикорупційного агентства Гізо Углава і столичний бізнесмен Леонід Ашкеназі.
Як відомо, журналісти провели розслідування та зафільмували, як топ-правоохоронці разом із представниками криміналітету й онлайн-казино разом відзначали в ресторані день народження Коломійця.
Нагадаємо, що шість посадовців керівної ланки напрямку матеріально-технічного забезпечення Головного управління Національної гвардії відсторонені від посад. За інформацією прес-служба Міністерства внутрішніх справ, у відомстві зазначили, що призначено службове розслідування.