Фото: Офіс президента

Ситуація на фронті, розміщення ППО та фортифікації: Зеленський провів засідання Ставки

У вівторок, 4 червня, президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного головнокомандувача. Головні теми — ситуація на фронті, розміщення систем протиповітряної оборони та будівництво фортифікацій.

У своєму Telegram-каналі очільник держави розповів, що у ході засідання заслухав доповіді головкома ЗСУ Олександра Сирського та міністра оборони Рустема Умєрова.

"Після повернення до Києва найперше провів Ставку, щоб отримати всі оновлення щодо змін на полі бою. Заслухав доповідь Головкома Олександра Сирського про ситуацію на основних напрямках", — зазначив президент.

Водночас, за словами Зеленського, очільник Міноборони та міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександра Камишін розповіли про боротьбу з російськими "орланами", "ланцетами" й іншими дронами та розвиток власних технологій БпЛА та РЕБ.

"Ми також визначили пріоритетні напрямки для розміщення очікуваних систем ППО", — зауважив президент.

Крім того, під час Ставки начальник Генштабу Анатолій Баргилевич доповів про стан підготовки, комплектування озброєнням та особовим складом бригад і резервів.

"Голови Харківської, Сумської та Чернігівської військових адміністрацій — про подальше зведення фортифікацій, захист важливих об’єктів, зокрема генерації, та поточний стан забезпечення людей світлом", — додав Зеленський.

Нагадаємо, за даними британської розвідки, російські окупаційні війська зосереджують свої зусилля на Авдіївсько-Покровському напрямку, проте не мають значних успіхів. Водночас окупаційна армія зазнає значних втрат у спробах прорвати українську оборону. 

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Війна, 04.06.2024 19:44