
Правоохоронці повідомили про розслідування трагічного інциденту, який стався на території територіального центру комплектування та соціальної підтримки в Тернополі, і запевнили, що не приховують жодних деталей.
Начальник поліції в Тернопільській області Сергій Зюбаненко зазначив, що через значний суспільний резонанс у соцмережах почали поширюватися неперевірені версії події, тому з дозволу слідчого та прокуратури було оприлюднено фрагмент відеозапису.
На відео, за словами правоохоронця, видно, як чоловік у супроводі військовослужбовців і в присутності цивільних осіб заходить до приміщення ТЦК та СП. Він залишає пакет із частиною особистих речей у коридорі та прямує до вбиральні з наплічником, після чого заходить усередину. Через кілька секунд після цього, як стверджують у поліції, з туалету лунає постріл, на який реагують люди, що перебували в коридорі.
Слідство наразі перевіряє всі обставини інциденту — від моменту прибуття чоловіка до ТЦК та СП і його супроводу до безпосередніх подій у приміщенні та моменту пострілу.
"У слідства є питання, на які необхідно дати чіткі відповіді. Під час огляду місця події слідчі вилучили речові докази. Одна з версій, яку перевіряють, — пістолет міг бути в наплічнику чоловіка. На момент огляду місця події у туалеті наплічник був відкритий, речі з нього — вийняті", — заявив Зюбаненко.
У поліції закликали утриматися від передчасних висновків, не поширювати неперевірену інформацію та довіряти лише офіційним джерелам.
"Слідство буде проводитись обʼєктивно та повною мірою, адже потрібно зʼясувати всі причини та наслідки цієї події", — підсумував правоохоронець.
Нагадаємо, в суботу, 23 травня, ввечері чоловік, який перебував у приміщенні Тернопільського територіального центру комплектування, зачинився у вбиральні та застрелився з вогнепальної зброї.