Спеціальний прокурор США Мюллер скликав колегію присяжних у справі про втручання у вибори

04 СЕРПНЯ 2017 10:10

До розслідування російського втручання у вибори в США і зв'язків команди Дональда ТРАМПА з Росією залучили колегію присяжних. Про це повідомляє TrueUA з посиланням на Wall Street Journal.com.  

Спеціальний Прокурор США Роберт МЮЛЛЕР в рамках розслідування про ймовірне втручання Росії у вибори американського президента сформував колегію присяжних у Вашингтоні.   

Це означає, що його розслідування переходить у нову фазу. Про це в четвер, 3 серпня, повідомили видання Wall Street Journal (WSJ) з посиланням на компетентні джерела.  

Присяжні почали роботу за кілька тижнів до публікації матеріалу. Розслідування МЮЛЛЕРА триватиме не менше кількох місяців, йдеться в статті WSJ. Мюллер має намір зажадати пов'язану зі справою документацію і заслухати свідків.  

Коментуючи повідомлення в ЗМІ, офіційний представник Білого дому Сара САНДЕРС написала: «Тай КОББ, спеціальний радник президента, сказав, що не знав, що МЮЛЛЕР задіяв колегію присяжних».  

Він також вказав, що всі питання, пов'язані з колегією присяжних, як правило, тримаються в секреті.   

Білий дім підтримує будь-які заходи, що сприяють прискоренню розслідування, і готовий у повній мірі співпрацювати зі спецпрокурорами, наводить САНДЕРС слова КОББА.   

«Колишній глава ФБР Джеймс КОМІ три рази сказав, що президент не є фігурантом розслідування, і у нас немає причин вважати, що ця ситуація змінилася», - підкреслила САНДЕРС.  

Слідчих цікавлять фінансові мережі, що зв'язують ТРАМПА і РФ.  

За даними CNN, слідчі вхопилися за тему можливих фінансових зв'язків ТРАМПА і його партнерів з Росією як за один з найперспективніших напрямків в розслідуванні. Мережа цих фінансових зв'язків може навести слідство на докази, які, можливо, приведуть до пред'явлення конкретних позовів.  

Розслідуванням можливих зв'язків виборчого штабу ТРАМПА з представниками Росії, а також передбачуваного втручання РФ у вибори займаються спеціальний комітет Конгресу США, Федеральне бюро розслідувань, а також спецпрокурор по Росії Роберт МЮЛЛЕР.  

Американські спецслужби впевнені, що російська влада стоїть за хакерськими атаками на сайти Демократичної партії і передвиборної команди кандидата від цієї партії Хілларі КЛІНТОН з метою вплинути на результат виборів президента США.   

ТРАМП неодноразово відкидав звинувачення в тому, що між його людьми і представниками РФ були якісь домовленості.

 

Світ, 04.08.2017 10:10