Фото: МКІП

Суд виселив УПЦ МП зі ще однієї церкви в Україні

Українська православна церква Московського патріархату (УПЦ МП) повинна звільнити приміщення Здвиженської церкви в Кам’янці-Подільському. Остаточне рішення ухвалив Північно-західний апеляційний господарський суд.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури та інформаційної політики.

Зазначається, що Здвиженську церкву повинні передати у власність Національного історико-архітектурного заповідника "Кам’янець".

"Північно-західний апеляційний господарський суд залишив без задоволення апеляційну скаргу Релігійної організації "Хрестовоздвиженська Українська Православна Церква", залишивши без змін рішення суду першої інстанції. Воно набрало законної сили", — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що в жовтні Служба безпеки України викрила керівництво російської православної церкви на створенні приватних військових компаній на території РФ. Вони займаються вербуванням та бойовою підготовкою найманців для війни.

Зазначається, що при відборі потенційних кандидатів вони надають перевагу чоловікам, які проходили військову службу та мають бойовий досвід. Найманці, після зарахування до лав ПВК, проходять курс військово-тактичної та вогневої підготовки. Це відбувається під керівництвом інструкторів з російських спецслужб. Тренування проходять у стінах собору і на спеціальних полігонах РФ

Загалом з початку повномасштабної війни Служба безпеки України викрила понад 60 кліриків Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП), які працювали на Російську Федерацію. Вони продавали зброю, дитячу порнографію та викрадали людей.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

 

Суспільство, 20.11.2023 19:28