Тепер проходить перевірку у ТЦК: на Рівненщині затримали чоловіка, який познущався з собаки
Фото: Національна поліція України

Тепер проходить перевірку у ТЦК: на Рівненщині затримали чоловіка, який познущався з собаки

У Рівненській області затримали 35-річного чоловіка, якого підозрюють у жорстокому поводженні з собакою. За даними поліції, фігурант, перебуваючи на клондайку, жбурляв собаку в лунку.

Як повідомляє прес-служба Національної поліції України, відео, на якому чоловік знущався з тварини, виявили під час моніторингу соцмереж.

Поліцейські розшукали зловмисника, яким виявився 35-річний працівник підприємства з видобутку бурштину. Житель села Чабель пояснив правоохоронцям, що вчинив так під дією алкоголю, оскільки пес з’їв його обід. Наразі чоловік проходить перевірку у місцевому територіальному центрі комплектування.

"За фактом жорстокого поводження із тваринами слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 299 КК України", — наголосили правоохоронці.

У поліції додали, що потерпілу тварину доставили до ветеринара, який за результатами обстеження повідомив, що із нею все гаразд. Окрім цього, правоохоронці з'ясували, що місце видобутку, де чоловік знущався із тварини, є законним, а місцевий підприємець опікується кількома бездомними собаками. Після обстеження йому повернули собаку. 

"Слідство триває. Фігуранту відповідно до санкції статті загрожує обмеження волі на строк від одного до трьох років або позбавленням волі на строк від двох до трьох років", — додали у поліції.

Також були встановлені й інші особи, які перебували на місці злочину. З ним працюють правоохоронці.

Нагадаємо, раніше поліція повідомляла, що у Львові 56-річний чоловік бив та не годував двох своїх собак. Фігурант регулярно зловживав алкоголем.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама