Підтримати проект
У баварській партії ХСС Шредера назвали «російським найманцем»
20 СЕРПНЯ 2017 13:07

Генсек баварської партії ХСС Андреас ШОЄР розкритикував висунення Ґергарда ШРЕДЕРА на посаду незалежного директора російської компанії «Роснефть». Він вважає, що екс-канцлер ФРН змішує приватні інтереси з політикою. Про це повідомляє TrueUA з посиланням на DW.

Генеральний секретар партії Християнсько-соціальний союз (ХСС) Андреас ШОЄР (Andreas Scheuer) розкритикував висунення колишнього канцлера ФРН Ґергарда ШРЕДЕРА (Gerhard Schröder) до ради директорів нафтової компанії «Роснефть». «Колишній канцлер Шредер робить із себе російського найманця. Його залученість у справи компанії «Роснефть» неприємно попахує, тут змішуються приватні економічні інтереси з політикою», - заявив ШОЄР німецькій газеті Bild am Sonntag, що вийшла друком в неділю, 20 серпня.

Уряд Російської Федерації висунув кандидатуру Ґергарда ШРЕДЕРА на посаду нового незалежного директора компанії «Роснефть» в середині серпня. Його ім'я серед семи кандидатів, голосування за яких відбудеться наприкінці вересня.

Сам екс-канцлер заявив, що буде претендувати на цю посаду. «Я балотуватимусь, незважаючи на усю критику, яку я вважаю несправедливою», - заявив ШРЕДЕР в інтерв'ю швейцарській газеті Blick. Свою заробітну плату незалежного директора в разі затвердження на посаді він оцінює приблизно у 350 тисяч доларів США (298 тисяч євро).

Ґергард ШРЕДЕР з 1998 по 2005 рік очолював «червоно-зелену» урядову коаліцію в Німеччині у складі СДПН та Зелених. Після відставки в 2005 році у результаті дострокових виборів ШРЕДЕР очолив наглядову раду, а потім і комітет акціонерів компанії Nord Stream AG, оператора газопроводу «Північний потік». У 2016 році Шредер очолив також компанію Nord Stream 2.

Світ, 20.08.2017 13:07