
У четвер, 11 грудня, через вибухи у Дарницькому районі Києва загинув військовослужбовець Національної гвардії. Правоохоронці розслідують теракт.
Про це повідомила Київська міська прокуратура. За даними слідства, вибухів було два.
Зокрема, перший вибух стався, коли двоє нацгвардійців здійснювали патрулювання території, внаслідок чого один з них загинув. Ще один нацгвардієць та охоронець майданчика постраждали.
Другий вибух пролунав в той момент, коли на місці вже працювали працівники поліції та медики, які прибули на виклик. Постраждали двоє працівників поліції. Попередньо, вибухнув саморобний вибуховий пристрій.
"Слідчі ГУ СБУ у м.Києві та Київській області за процесуального керівництва Київської міської прокуратури розпочали досудове розслідування за фактом двох вибухів у Дарницькому районі Києва. Подію кваліфіковано за ч. 3 ст. 258 Кримінального кодексу України, а саме як терористичний акт, що призвів до загибелі людини", — йдеться у повідомленні.
Раніше повідомлялося, що у ніч на 11 грудня у селі Сокільники Львівської області дрон влучив у приватний житловий будинок, спричинивши вибух. Повідомлення про інцидент надійшло до поліції близько 04:00 години ранку. Повітряну тривогу у цей час не оголошували.
Нагадаємо, 21 вересня ввечері в селі Зимна Вода, що поблизу Львова, стався сильний вибух, унаслідок якого вилетіли вікна з будинків і автомобілів.
Також зранку 7 грудня в одній із лікарень Києва сталась пожежа. Рятувальники провели евакуацію людей, серед яких вияви вилися й маломобільні особи.