
У понеділок, 16 березня, у Києві сталася пожежа у багатоповерхівці. Вогонь охопив одразу два поверхи.
Про це повідомило Головне управління ДСНС у місті Києві. Зазначається, що подія сталася у Подільському районі, на вулиці Кирилівській.
"Повідомлення про пожежу на вулиці Кирилівській надійшло о 16:36. Загоряння сталось у квартирі на восьмому поверсі, з розповсюдженням вогню на дев'ятий", — йдеться у повідомленні.
Ліквідація пожежі ускладнювалася відсутністю води у пожежних гідрантах. Через це рятувальникам довелося додатково залучати техніку для підвозу води.
Пожежу вдалося повністю ліквідувати о 17:44. Загальна площа загоряння становила близько 50 квадратних метрів.
"Жертв і постраждалих немає", — додали у ДСНС.
Нагадаємо, 15 березня на Київщині сталася пожежа у торговельному центрі "Епіцентр". Пожежники евакуювали працівників та відвідувачів.
До того ж раніше у Вінниці сталася пожежа у гуртожитку. Було евакуйовано понад 100 людей.
Також у Києві вночі 1 лютого сталася пожежа на одному із ринків. Постраждала одна людина.