
У четвер, 16 липня, росіяни вдарили по відділенню "Нової пошти" у місті Краматорськ на Донеччині. На місці "прильоту" спалахнула пожежа.
Про це повідомили на офіційній сторінці "Нової пошти".
"Сьогодні ворожий КАБ влучив у відділення "Нової пошти" №5 у Краматорську", — зазначили у компанії.
На щастя, у момент атаки всі співробітники перебували в укритті. Наразі на місці працюють екстрені служби, триває ліквідація наслідків.
Детальна інформація щодо пошкодженого вантажу буде встановлена найближчим часом.
"Нова пошта" компенсує клієнтам оголошену цінність відправлень, які постраждали внаслідок атаки. Ми вже зв'язуємось з клієнтами, щоб повідомити деталі щодо відшкодування", — запевнили у компанії.
Крім того, "Нова пошта" залучила резервні логістичні маршрути, щоб мінімізувати можливі затримки в доставці. Актуальну інформацію про статус відправлень можна дізнатись:
Нагадаємо, унаслідок нічної ворожої атаки на столицю 16 липня зафіксовано влучання у двох районах міста. Рятувальники ліквідовують наслідки ударів, наразі відомо про двох загиблих та п'ятьох постраждалих громадян.
За даними Повітряних сил, у ніч на 16 липня російські окупанти влаштували комбінований обстріл українських міст, випустивши десятки балістичних ракет та понад 150 ударних дронів. Підрозділам протиповітряної оборони та радіоелектронної боротьби вдалося ліквідувати більшу частину повітряних загроз, проте зафіксовано пошкодження на кількох локаціях.