У Києві автівка злетіла в підземний перехід метро Либідська, — соцмережі (відео)
Скриншот із відео

У Києві автівка злетіла в підземний перехід метро "Либідська", — соцмережі (відео)

У середу, 11 червня, у Києві автівка злетіла у підземний перехід. Попередньо, загиблих немає.

Про це повідомили місцеві пабліки. За даними Telegram-каналів, машина злетіла прямо у підземний перехід на станції метро "Либідська".

Очевидці опублікували відео з місця події. На кадрах видно, що автівка застрягла у переході у вертикальному положенні. Водночас перехожі допомогли водієві вилізти із потрощеного авто.

До того ж у пабліках зазначають, що окрім водія із машини дістали ще й пасажира. На місце прибула швидка допомога. Інформації щодо їхнього стану поки немає. Правоохоронці наразі жодним чином інформацію про ДТП не коментують.

Нагадаємо, 11 червня у Києві трапилася масштабна аварія з постраждалими. На Голосіївському проспекті зіткнулось одразу чотири автівки. 

Також 4 червня, у Київській області сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода за участі легкового автомобіля. Керманич транспортного засобу зіткнувся з деревом. 

Крім того, 4 червня в Київській області у маршрутки під час руху відвалилося колесо. Внаслідок аварії постраждали пасажири. Подія трапилася у місті Біла церква.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама