У Києві п'яний водій врізався у маршрутку: є постраждала (фото)
Фото: Нацполіція

У Києві п'яний водій врізався у маршрутку: є постраждала (фото)

У п'ятницю, 19 вересня, у Києві Mercedes-Benz протаранив маршрутку. Постраждала пасажирка громадського транспорту.

Про це повідомляє поліція Києва. За даними слідства, аварія трапилася близько 20:30 на вулиці Касіяна у Голосіївському районі.

Як встановили правоохоронці, 37-річний водій легковика, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння — 2.63 проміле, не впорався з керуванням та зіткнувся з автобусом. Внаслідок аварії постраждала 51-річна пасажирка громадського транспорту — її з переломом лівої ключиці та закритою черепно-мозковою травмою госпіталізували до лікарні.

ДТП у Києві

Винуватця ДТП затримали на місці події. Йому загрожує позбавлення волі на строк до трьох років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від трьох до п’яти років.

"Слідчі повідомили затриманому про підозру за ч. 1 ст. 286-1 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння", — йдеться у повідомленні.

ДТП у Києві

Нагадаємо, на початку вересня на Київщині нетверезий водій збив дев'ятирічну дівчинку, яка рухалася узбіччям дороги. Чоловікові повідомили про підозру.

Також у Черкаській області на автодорозі Н-16 "Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань" сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода. Внаслідок аварії загинула 65-річна громадянка, на яку здійснили наїзд два автомобілі.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама