У матчі "Шахтар" – "Дніпро-1" визначився чемпіон УПЛ: поєдинок завершився розгромом

Донецький "Шахтар" розгромив "Дніпро-1" у центральному матчі української Прем'єр-ліги. Ця перемога принесла "гірникам" дострокове чемпіонство у лізі.

Донецький клуб забив на старті поєдинку, ще двома голами "гірники" відзначились у таймі другому.

"Шахтар" – "Дніпро-1" – 3:0

Голи: Бондаренко, 9, Сікан, 55, Степаненко, 59

Вилучення: Назарина, 90+6, Трубін, 90+8 – Пеглоу, 90+6

За підсумками матчу "Шахтар" став недосяжним для найближчих конкурентів і здобув перемогу в чемпіонаті. "Помаранчево-чорні" набрали 72 очки та за тур до кінця УПЛ випереджають "Дніпро-1" на вісім пунктів.

Варто відзначити, що емоції футболістів вирували до останніх хвилин поєдинку. Наприкінці матчу між гравцями сталася бійка: захисник "Дніпра-1" Рональд Матарріта розбив обличчя Ярославу Ракицькому із "Шахтаря".

Нагадаємо, у Першій лізі сезону 2022/23 визначилися два клуби, які вибороли місця в українській Прем'єр-лізі на наступний сезон. Це сталось за два тури до кінця змагань.

Варто відзначити, що у матчі першого туру другого етапу Першої ліги між житомирським "Поліссям" і запорізьким "Металургом" (1:2) стався скандал. Один з футболістів штовхнув в спину жінку-арбітра Софію Причину.

Спорт, 28.05.2023 17:16