Фото ілюстративне. Джерело: Генштаб ЗСУ

У Пентагоні визначили головну проблему української армії, — ЗМІ

У Сполучених Штатах Америки дійшли висновку, що українській армії вистачить солдатів приблизно ще на шість-12 місяців ведення війни. Тому військові експерти називають нестачу військових головною проблемою України.

Таку інформацію оприлюднило видання The New York Times. При цьому, за даними журналістів, американські чиновники спостерігають, що Україна різко скоротила перевагу Росії у використанні артилерії.

До того ж, пишуть медійники, українські оборонці використовують ударні дрони для знищення російської бронетехніки. Але водночас, на їхню думку, Україна має проблему у вигляді нестачі солдатів.

Один із чиновників розповів журналістам The New York Times, що, за оцінками Пентагона, кількості солдатів, які є зараз в України, вистачить, щоби воювати ще шість-12 місяців. Після цього, за його словами, буде гостра нестача військових.

Неназвані представники Пентагона наголосили, що Україна скерувала деякі зі своїх нещодавно створених бригад, аби підтримати наступ у Курській області. Їх могли би використати для посилення захисту східної та південної України або створення резервів для очікуваного контрнаступу 2025 року.

Американські журналісти написали, що Україна нібито втратила на війні 57 тисяч солдатів. І хоча "втрати Росії вдвічі вищі", це, на думку військових експертів, значна кількість для набагато меншої країни. Також ідеться про те, що Росія зазнає величезних втрат, і деякі ділянки фронту перетворилися на м'ясорубку для російських солдатів. Тому Москва і зважилася на відчайдушний крок — залучити у війні північнокорейських солдатів.

При цьому чиновники США вважають, що якщо підтримка України з боку США збережеться до наступного літа, у Києва може з'явитися можливість скористатися слабкостями Росії та нестачею солдатів і танків.

Нагадаємо, що, за версією британської розвідки, існує велика ймовірність того, що в солдатів із Північної Кореї будуть значні проблеми під час бойових дій проти українських військових. І йдеться не лише про мовний бар'єр, є й інші важливі нюанси.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Війна, 01.11.2024 23:54