1 223 день війни
Особовий склад
1 020 010
Танки
10 980
Артилерія
29 718
Літаки
420
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 190
Крилаті ракети
3 436
Гелікоптери
340
БпЛА
42 796
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
У РФ прогриміли вибухи у двох областях: росіяни скаржаться на атаки дронів по заводах (відео)
Фото: ілюстративне. Джерело: Pixabay

У РФ прогриміли вибухи у двох областях: росіяни скаржаться на атаки дронів по заводах (відео)

Ввечері 19 листопада у двох областях країни-агресорки пролунали вибухи. Місцеві скаржаться на атаку безпілотників.

Про це повідомив пропагандистський Telegram-канал Astra.

За даними пабліка, вибухи пролунали у місті Олексіївка. Там, дрон нібито атакував завод виробника соусів ЕФКО у Бєлгородській області. До того ж буцімто інформацію про атаку БпЛА на завод підтвердив і губернатор В'ячеслав Гладков. За його словами, "внаслідок падіння уламків від безпілотників на території одного із підприємств пошкоджено виробничі приміщення". 

Крім того, пошкоджено інфраструктурний об'єкт та лінія електропередач -- мешканці кількох вулиць Олексіївки залишилися без світла. 

Також у Telegram-каналі запевняють, що під атакою безпілотників опинилася і Воронезька область. Там, за словами росіян, п'ять дронів обстріляли ПАТ "Євдаківський олійно-жировий комбінат". На підприємстві виникла пожежа.

Нагадаємо, у ніч на вівторок, 19 листопада, росіяни заявили, що українські військові обстріляли шістьма ракетами ATACMS військовий об’єкт у Брянській області. 

Натомість в Генеральному штабі Збройних сил України повідомили, що українські військові за допомогою безпілотників ударили по складах із боєприпасами в Брянській області Росії. Окупантам завдано значних втрат озброєння. Станом на 02:30 цієї ночі було зафіксовано 12 вторинних вибухів і детонація в районі цілі.

Керівник Центру протидії дезінформації при Раді національної безпеки й оборони Андрій Коваленко повідомляв, що на складах зберігалися артилерійські боєприпаси, включно з КНДРівськими до їх систем, КАБи, зенітні ракети та боєприпаси до реактивних систем залпового вогню.

Інформацію про удар по військовому об’єкту в Брянській області РФ підтверджував і губернатор Брянщини. Посадовець заявив що склади з БК були атаковані дронами, але нібито "БпЛА знищили, постраждалих і руйнувань немає".

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама