1 153 день війни
Особовий склад
941 770
Танки
10 679
Артилерія
26 659
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 139
Крилаті ракети
3 148
Гелікоптери
335
БпЛА
33 270
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
У Севастополі потужна бавовна: рашисти заявляють про ракетний удар по штабу Чорноморського флоту РФ (фото, відео)
Наслідки "бавовни" в Севастополі. Фото зі соцмереж

У Севастополі потужна "бавовна": рашисти заявляють про ракетний удар по штабу Чорноморського флоту РФ (фото, відео)

У тимчасово окупованому Севастополі вдруге за добу пролунали потужні вибухи. Місцеві мешканці бачили ракети, які пролітали над містом.

Про це повідомили місцеві Telegram-канали. Очевидці нарахували три потужні вибухи, від яких затремтіли шибки у вікнах мешканців. Ракети ж летіли над південною частиною міста. Над Севастопольською бухтою утворився дим.

Спочатку російські пропагандисти традиційно заявляли про нібито роботу протиповітряної оборони, зокрема, в Сакському та Бахчисарайському районах Криму. Згодом "російський губернатор Севастополя" Михайло Развожаєв визнав влучання українських сил.

"По штабу флоту вороги завдали ракетного удару. Біля театру Луначарського впав уламок. Велике прохання під час виявлення подібних елементів не підходити та телефонувати у 112. На місце виїхали усі оперативні служби. Інформація щодо постраждалих уточнюється. Прошу зберігати спокій. І не викладати фото та відео", — написав він у соцмережах.

Нагадаємо, що в середу, 20 вересня, Сили оборони України атакували командний пункт армії Росії поблизу окупованого Севастополя в Криму. Військову базу розбили ракетами. Це була спільна спецоперація Служби безпеки України, Повітряних сил та Військово-морських сил ЗСУ.

Удару завдали після того, як СБУ верифікувала дані, що у військовій частині насправді перебувають командири російського флоту. Знищили не лише живу силу противника, а й дорогі військові системи, які перебували на цій базі.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама