Колишня посол США в Україні Бріджит Брінк незадоволена політикою адміністрації президента країни Дональда Трампа. Вона переконана, що команда американського лідера нехтує людьми з досвідом і їй бракує стратегічного підходу у політиці щодо Києва та Москви.
Про це екс-посол заявила в подкасті The Atlantic "Шоу Девіда Фрума".
Брінк, спираючись на свій досвід роботи в адміністрації Трампа, наголосила, що не мала можливості давати рекомендації, які б суперечили поглядам президента, що є завданням бюрократії.
"Це дуже проблематично. Можу сказати, що багато разів за часів адміністрації Байдена, я впевнена, що дратувала людей через свою наполегливість, але я відчувала, що це мій обов'язок і моя робота, згідно з моїми поглядами", — зазначила екс-посол.
Брінк також вважає великою помилкою не покладатися на осіб із досвідом у взаємодії з Москвою.
"У Путіна є масштабніший стратегічний план, дуже небезпечний для Сполучених Штатів, і ми його ігноруємо на власний страх і ризик. Хоча він діє тактично, його можна перемогти. Але це вимагає дуже продуманого, стратегічного, скоординованого підходу. Для мене викликом було отримати пораду в другій адміністрації Трампа, бо так багато людей працюють над політикою щодо України та Росії", — заявила вона.
На думку Брінк, ще однією проблемою Вашингтона екс-дипломатка назвала хаос політичного процесу, що не виконує стратегічну політику стримування РФ та не надсилає правильний сигнал Пекіну.
"Я думаю, що це інша адміністрація, і це загроза нашому майбутньому, і саме тому я заявила про це. Ось чому я пішла", — додала Бріджит Брінк.
Як відомо, раніше Ліндсі Грем уперше заявив, що санкційний законопроект, покликаний збільшити тиск на Росію через відмову йти на мирні переговори з Україною, має підтримку Дональда Трампа. За словами американського сенатора, його, ймовірно, вдасться ухвалити в липні. При цьому законопроект містить положення, яке залишає запровадження санкцій на розсуд самого Дональда Трампа.
Законопроект передбачає додаткові економічні санкції проти Росії за відмову від перемир’я, зокрема, запровадження 500-відсоткового мита на товари, що імпортуються з країн, які купують російську нафту.
Нагадаємо, вчора Дмитро Пєсков заявляв, що Росія не "піддасться на тиск" країн Заходу, які планують ввести проти неї жорсткіші санкції. Європі та США не вдасться таким чином змусити до переговорів з Україною. До того ж у Кремлі знову погрожують Заходу.