Ударні дрони над Київщиною: куди тримають курс ворожі БпЛА
Колаж: TrueUA

Ударні дрони над Київщиною: куди тримають курс ворожі БпЛА

Станом на ранок 24 квітня російські ударні дрони атакують Північ України, загрожуючи населеним пунктам на Київщині та Чернігівщині. Військові зафіксували рух дронів у бік півдя цих областей та закликають громадян бути пильними.

Про це повідомляють Повітряні сили Збройних сил України.

Напрямок руху БпЛА

За даними військових, загроза наразі актуальна для двох областей. Зокрема, безпілотники були помічені у Чернігівській області, де вони рухаються у південному напрямку.

"БпЛА на Чернігівщині - в південному напрямку", — йдеться у повідомленні.

Паралельно з цим, ще одну групу чи окрему одиницю ворожих дронів зафіксували у межах Київської області. Зокрема, цілі були помічені поблизу населеного пункту Велика Димерка, вони також тримають курс на південь.

Мапа повітряних тривог станом на 07:35 має такий виляд:

Станом на ранок 24 квітня російські ударні дрони атакують північ України, загрожуючи населеним пунктам на Київщині та Чернігівщині

Нагадаємо, у ніч на 24 квітня окупаційні війська знову завдали терористичного удару по мирних кварталах Одеси, спричинивши значні руйнування приватного та громадського сектору. Внаслідок ворожої атаки пошкоджень зазнали кілька житлових споруд та нежитлова будівля, на місцях влучань працюють усі екстрені служби.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X TrueUA - YouTube
Завантажити ще
Реклама