
У першому півріччі 2026 року автопарк України поповнили понад 15,2 тисячі електромобілів. Найбільше реєстрацій зафіксували у Львівській області, Києві та Київській області.
Про це повідомив "Укравтопром".
Найбільшу кількість реєстрацій електрокарів зафіксували у таких регіонах:
Серед нових електромобілів найпопулярнішими стали моделі китайського виробника BYD. Зокрема, BYD Leopard 3 очолив продажі у Києві, Дніпропетровській та Волинській областях, тоді як BYD Sea Lion 06 EV став лідером на Львівщині та Київщині.
У сегменті вживаних електромобілів, ввезених з-за кордону, найчастіше реєстрували Tesla Model Y — ця модель стала бестселером у Києві, Київській, Львівській та Дніпропетровській областях. Водночас на Волині найпопулярнішим уживаним електрокаром залишився Nissan Leaf.
Нагадаємо, в першому півріччі 2026 року український автопарк поповнився 22,3 тисячі вживаних легкових автомобілів, ввезених зі США. Порівняно з аналогічним періодом торік попит на такі машини зріс на 1%.