Українець Довбик за шість хвилин оформив хет-трик в іспанській Ла Лізі: відео голів

У неділю, 21 січня, український нападник "Жирони" Артем Довбик забив три швидкі голи у ворота "Севільї" в рамках 21-го туру чемпіонату Іспанії. Після першого тайму рахунок в зустрічі 3:1 на користь команди господарів.

Варто відзначити, що першими у матчі рахунок відкрила саме "Севілья" — вже на 10-й хвилині гол забив іспанський футболіст Ісаак Ромеро.

Вже на 13-й хвилині Артем Довбик зрівняв рахунок влучним ударом головою.

Протягом наступних трьох хвилин форвард збірної України забив ще двічі: після пасу свого колеги Крістіана Португеса, та з за меж карного майданчика — ефектно обігравши Серхіо Рамоса.

Довбик — найкращий голеадор Ла Ліги

Після цього хет-трику Артем Довбик стає найкращим бомбардиром чемпіонату Іспанії з 14 голами в активі. За результатами першого тайму "Жирона" залишається на першому місці у турнірній таблиці.

Нагадаємо, у матчі 19-го туру іспанської Ла Ліги проти "Жирона" здобула феєричну перемогу в протистоянні з "Атлетіко". Поєдинок завершився на користь господарів поля з рахунком 4:3, а український нападник Артем Довбик віддав гольову передачу в принциповому матчі.

Спорт, 21.01.2024 23:20