Українська збірна виборола першу медаль Кубка Європи зі сноубордингу

21 ГРУДНЯ 2021 10:59

Збірна України завоювала першу медаль Кубка Європи зі сноубордингу в сезоні 2021/22 років. Кукбок Європи відбувався 18-19 грудня у Чехії, а 20 грудня, розпочались FIS змагання серед дорослих та юніорів.

Повідомляє TrueUA, з посиланням на сторінку Державного центру олімпійської підготовки із зимових видів спорту.

У перший день змагань, одразу два українці піднялись на п'єдестал. Спортсмени змагалися у паралельному слаломі (PSL).

У чоловіків срібну нагороду виборов Михайло Харук, а серед юніорів Михайло Кабалюк, вперше в кар'єрі на міжнародних стартах здобув "срібло".

Станіслав Гачак(ДЦОП ЗВС), провів якісний старт. У чвертьфіналі пройшов призера етапів Кубка світу - словенця Рока Маргуча, і тільки в малому "бронзовому" фіналі небагато поступився італійцю, фінішував на 4-й позиції.

Жінки та юніорки змагалися в одній групі, і кращою серед українок 9-й результат у Віти Боднарук(ДЦОП ЗВС).

Фото Державного центру олімпійської підготовки.

Також читайте: У Австралії поліцейські зможуть дізнаватися як виглядає злочинець за його ДНК

Спорт, 21.12.2021 10:59