Фото: Instagram Сергія Богачука

Український боксер-чемпіон домовився про супербій: коли він може відбутись

Український боксер першої середньої ваги Сергій Богачук домовився про бій з Вірджілом Ортісом. Наш земляк вийде в ринг у статусі тимчасового чемпіона за версією WBC.

Таку заяву зробив промоутер українця Том Леффлер, пише Boxing Scene.

"Загалом ми домовилися. Ми домовилися битися з Вірджілом. Я знаю, що сторона Вірджіла домовилася між менеджером Ортіса Ріком Мірігіаном та Golden Boy", — наголосив промоутер.

Станом на цю мить невідомо, чи пройде бій у Лос-Анджелесі 3 серпня під час вечора боксу.

"Я не впевнений у статусі цього питання, але обидві сторони, безумовно, погодилися. Якщо бій не відбудеться на цьому шоу, я думаю, що це такий великий поєдинок, що ми будемо шукати інше шоу", — додав Том Леффлер.

Варто зазначити, що боксерський поєдинок між Тімом Цзю та Ортісом, який був запланований на 3 серпня, був скасований. Бій мав відбутись в андеркарді поєдинку Теренса Кроуфорда та Ісраїла Мадрімова.

Раніше в Мехіко Сергій Богачук отримав зелений пояс тимчасового чемпіона WBC. Українець отримав його з рук президента Всесвітньої боксерської ради Маурісіо Сулеймана.

Нагадаємо, український боксер Сергій Богачук, який володіє тимчасовим поясом WBC у першій середній вазі, спробував би домовитись з Володимиром Путіним про якнайшвидше завершення війни. Боксер, зокрема, відповів на питання про те, що зробив би з главою Кремля, якби опинився з ним в одній кімнаті.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Спорт, 08.06.2024 10:46