
У суботу ввечері, 6 грудня, російська армія атакує Україну ударними безпілотниками. Повітряну тривогу оголошено у низці областей.
Про це у Telegram-каналі повідомляють Повітряні сили Збройних сил України. О 22:44 військові повідомили, що:
Згодом Повітряні сили попередили про небезпеку жителів Вінниччини:
"БпЛА на Вінниччині — курсом на Липовець".
О 23:24 стало відомо про рух БпЛА на Сумщині — курсом на Полтавщину.
Мапа повітряних тривог станом на 23:20 має такий вигляд:
За даними "Укренерго", під час обстрілу України в суботу, 6 грудня, окупанти знову завдали пошкоджень енергетичній інфраструктурі. У зв’язку з цим у низці областей ввели аварійні відключення світла.
Раніше у ДТЕК інформували, що російські війська атакували теплоелектростанції в різних регіонах України. Внаслідок цього серйозно пошкоджене обладнання.
Також у Міненерго повідомляли про масований ракетно-дроновий удар по об’єктах генерації, розподілу та передачі електроенергії. Ситуація в енергосистемі станом на ранок залишалася складною.
Нагадаємо, що, за інформацією Повітряних сил ЗСУ, комбінованого удару завдано по об'єктах критичної інфраструктури України із застосуванням ударних дронів, ракет повітряного, морського та наземного базування. Сили оборони знешкодили 615 цілей противника.