Фото: соцмережі

Замість Сольського й Кубракова: уряд призначив тимчасових очільників Мінагрополітики й Мінінфраструктури

У вівторок, 14 травня, Кабінет міністрів України призначив тимчасових керівників Мінагрополітики та Мінінфраструктури. Раніше ці посади обіймали Микола Сольський та Олександр Кубраков. 

Про це повідомив постійний представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Обов'язки міністра аграрної політики та продовольства України тимчасово поклали на Тараса Висоцького. До цього він працював першим заступником очільника Мінагрополітики.

Своєю чергою тимчасовим керівником Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України стане Василь Шкураков. Він був першим заступником голови цього відомства.

Варто зазначити, що 9 травня парламент звільнив Олександра Кубракова з посади віцепрем’єр-міністра з відновлення України — міністра розвитку громад, територій та інфраструктури. У цей день також звільнили з посади міністра агрополітики Миколу Сольського. Його підозрюють у заволодінні державними землями вартістю понад 290 мільйонів гривень.

Що відомо про тимчасових голів Мінагрополітики та Мінінфраструктури

У 2019 році Тарас Висоцький обіймав посаду першого заступника голови Черкаської обласної військової адміністрації. У 2013−2019 роках він також був експертом аграрних ринків, генеральним директором Асоціації Український клуб аграрного бізнесу. З 2019 по 2021 рік Висоцький був заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. З травня 2021 року він обіймає посаду першого заступника міністра аграрної політики та продовольства.

Тарас Висоцький

Тарас Висоцький. Джерело: вікіпедія

З 2005 по 2017 роки Василь Шкураков працював у Міністерстві фінансів.  Згодом він став директором департаменту. З 2018 року він працював на посаді заступника міністра. З серпня 2021 року він обіймає посаду першого заступника міністра інфраструктури.

Василь Шкураков

Василь Шкураков. Джерело: Facebook

Нагадаємо, 13 травня президент України Володимир Зеленський звільнив з посади першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки Андрія Алексєєнка. 

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Політика, 14.05.2024 14:26