1 223 день війни
Особовий склад
1 020 010
Танки
10 980
Артилерія
29 718
Літаки
420
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 190
Крилаті ракети
3 436
Гелікоптери
340
БпЛА
42 796
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
В столичному аеропорту прикордонники спіймали іноземця з фейковими документами

В столичному аеропорту прикордонники спіймали іноземця з фейковими документами

17:44 - 17.11.2021

У пункті пропуску "Бориспіль" прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту "Київ" виявили у двох турків частково підроблені закордонні паспорти Болгарії, в яких була замінена сторінка з установчими даними та ID-карти, які повністю підроблені.

Повідомляє TrueUA, з посиланням на ОКПП ДПСУ.

Громадян спіймали на авіарейсі "Київ-Франкфурт".

"На виїзд з України іноземці перетнули державний кордон за дійсними паспортними документами громадян Туреччини та мали прямувати на рейс до Анкари. Проте, замість посадки на рейс до Туреччини попрямували на посадку до Німеччини, пред'явивши на повторній перевірці фальшиві документи", - йдеться в повідомленні.

Як повідомили молодики 2000 року народження підробки вони придбали у Стамбулі за 8 тисяч євро кожний.

Прикордонники заборонили в'їзд на територію України терміном на три роки та притягнули чоловіків до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.204-1 КУпАП "Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України".

Фото ДПСУ.

Також читайте: На Луганщині ДБР затримало поліцейського, який застрелив колегу та намагався втекти до РФ

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама