В Україні можуть запровадити нове військове свято: про що йдеться
Ілюстративне зображення. Джерело: armyinform.com.ua

В Україні можуть запровадити нове військове свято: про що йдеться

В Україні може з’явитися нове професійне свято — День Сил безпілотних систем, який пропонується відзначати 11 червня. Проєкт відповідного указу президента вже підготовлено.

Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, зазначивши, що Україна стала першою державою у світі, яка створила Сили безпілотних систем як окремий рід військ.

Що передбачає ініціатива

За словами Свириденко, нове свято буде присвячене не лише операторам дронів, а й усім фахівцям, які забезпечують роботу цього роду військ — від розвідки та планування до розробки технологій і бойового застосування безпілотників.

"Ви не лише знищуєте ворога. Ви демонструєте світові силу української інженерної думки, сміливість і здатність України задавати нові стандарти сучасної війни", — зазначила посадовиця.

Зазначимо, Сили безпілотних систем були офіційно заплановані до створення указом президента України Володимира Зеленського у межах посилення спроможностей Сил оборони. Згодом ініціативу підтримали в Міністерстві оборони та Генеральному штабі.

Окремо повідомляється, що командувачем нового роду військ призначено Вадима Сухаревського.

Нагадаємо, нещодавно Верховна Рада ухвалила постанову про запровадження нового культурного свята — Дня української музики. Відтепер його щороку відзначатимуть у третю суботу вересня.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X TrueUA - YouTube
Завантажити ще
Реклама