В Україні затримано француза, якого 5 років розшукував Інтерпол

19 СЕРПНЯ 2017 13:14

Співробітники Служби безпеки України затримали на Київщині громадянина Франції, причетного до скоєння особливо тяжких злочинів на території Європейського Союзу.

Про це повідомляє TrueUA з посиланням на СБУ.

Як повідомляється, чоловік понад п’ять років переховувався від французького правосуддя у деяких європейських країнах. Його засуджено французьким судом до семи років позбавлення волі за розкрадання у європейських компаній двохсот мільйонів євро.

Зазначається,що співробітники Головного управління контррозвідувального захисту економіки СБ України оперативно встановили, що розшукуваний три дні тому прибув на територію нашої країни. Правоохоронці також ідентифікували та затримали іншого іноземця, який «подорожував» разом із французьким громадянином. Він виявився одним із учасників організованого угруповання та перебуває у міжнародному розшуку за скоєні в Європейському Союзі злочини.

Наразі складено протокол затримання. 

«Матеріали справи передано до органів прокуратури для обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та подальшої видачі двох розшукуваних Інтерполом та Європолом осіб до Національної поліції та жандармерії Республіки Франція»,  – йдеться у повідомлені. 

Відео, 19.08.2017 13:14