Фото: wikimapia.org

В "Укренерго" пояснили, якими можуть бути наслідки руйнування Трипільської ТЕЦ

У четвер, 11 квітня, у Київській області внаслідок ракетного удару рашистів було зруйновано Трипільську ТЕЦ. Натепер в "Укренерго" сподіваються, що не доведеться запроваджувати обмеження споживання електроенергії.

Як повідомляють у прес-службі відомства, на вечірній максимум, який припадає на період з 19:00 до 22:00, можливий незначний дефіцит електроенергії. 

"Втрата Трипільської ТЕС, як і будь-якого великого об'єкта генерації, позитивно не позначиться на енергобалансі країни. Це означає, що в пікові години доби у нас буде менше внутрішньої потужності для покриття споживання.Поки що спробуємо пройти вечір без них", — підкреслили в "Укренерго"

У компанії запевняють, що, якщо будуть необхідні обмеження споживання електроенергії, то користувачів попередять заздалегідь.

"Сонце сяде, внутрішньої потужності недостатньо, імпорту в необхідних обсягах немає. На українському ринку ціни нижчі, ніж на європейському. Відповідно доведеться брати аварійну допомогу, якщо сусіди зможуть нам її надати", — додали в "Укренерго".

Нагадаємо, що прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що за останні декілька тижнів внаслідок масованих ракетних атак Росії було знищено 80% українських теплоелектроцентралей.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Війна, 12.04.2024 01:18