1 211 день війни
Особовий склад
1 007 160
Танки
10 947
Артилерія
29 265
Літаки
416
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 187
Крилаті ракети
3 369
Гелікоптери
337
БпЛА
41 165
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Відпочинок закінчився трагедією: на Київщині чоловіка вдарило струмом під час риболовлі
Фото ілюстративне. Джерело: Depositphotos

Відпочинок закінчився трагедією: на Київщині чоловіка вдарило струмом під час риболовлі

У селі Гута-Межигірська Київської області трапився нещасний випадок. Під час риболовлі чоловік отримав смертельне ураження електричним струмом.

Про це повідомила прес-служба поліції Київщини. Правоохоронців про трагедію повідомили медики.

Попередньо встановлено, що 35-річний житель міста Вишгород разом із товаришем перебував на березі водойми, де ловив рибу за допомогою вудки. Чоловік зайшов у воду та під час закидання снасті зачепив частиною риболовецького знаряддя дроти лінії електропередач.

Місце трагедії

"Внаслідок ураження струмом, спричиненої високою напругою, потерпілий помер на місці події до приїзду бригади екстреної медичної допомоги", — зазначили в поліції.

Слідчі відкрили кримінальне провадження.

Поліція Київщини закликає громадян завжди дбати про особисту безпеку під час дозвілля поблизу водойм, адже нехтування елементарними правилами може мати фатальні наслідки. 

Нагадаємо, раніше у Чернігівській області на залізниці стався інцидент за участі двох підлітків. Хлопці отримали удар електричним струмом. 

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама