1 227 день війни
Особовий склад
1 024 210
Танки
10 988
Артилерія
29 865
Літаки
420
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 191
Крилаті ракети
3 436
Гелікоптери
340
БпЛА
43 303
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Розбирайте на меми: Єрмак показав секс-іграшки з головою Путіна, якими українські військові б’ють рашистів (фото)

"Розбирайте на меми": Єрмак показав секс-іграшки з головою Путіна, якими українські військові б’ють рашистів (фото)

Українські військові б’ють по російських окупантах фалоімітаторами з головою Путіна. Таке "ноу-хау" вигадали наші пілоти FPV-дронів.

Відповідні фото у своєму Telegram опублікував керівник Офісу президента України Андрій Єрмак.

"Пілоти FPV-камікадзе з гумором. Розбирайте на меми", — підписав він ці світлини.

Судячи із зображення, із почуттям гумору та винахідливістю в наших воїнів усе гаразд. На фото можна побачити, що до "голів Путіна" прикріплені металеві предмети. Саме вони розлітатимуться під час вибухів, завдаючи значних збитків ворогові.

Фото: Telegram Андрія Єрмака

FPV-дрони – безпілотники, оснащені функцією "вигляд від першої особи" (First Person View). Це функція, яка дозволяє передавати відео в реальному часі. Українські військові активно використовують такий тип дронів, щоби завдавати ударів по ворогові.За допомогою цієї функції, яка дозволяє бачити ситуацію в стані ворога, можна скидати на ворогів вибухівку.

Нагадаємо, що протягом минулої доби Збройні сили України ліквідували 510 російських окупантів. Також знищено 15 танків, 18 безпілотників та майже 50 артилерійських систем ворога.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама