1 134 день війни
Особовий склад
918 180
Танки
10 515
Артилерія
25 576
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 123
Крилаті ракети
3 123
Гелікоптери
335
БпЛА
31 505
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
ЄС не фінансуватиме будівництво прикордонної огорожі в Угорщині

ЄС не фінансуватиме будівництво прикордонної огорожі в Угорщині

11:17 - 02.09.2017

Прем’єр Угорщини Віктор ОРБАН закликав Брюссель відшкодувати близько 400 мільйонів євро, витрачених на спорудження прикордонної огорожі. У Єврокомісії нагадали, що солідарність - не вулиця з одностороннім рухом.

Як інформує TrueUA з посиланням на DW, Єврокомісія відхилила запит Будапешта на отримання від ЄС коштів на будівництво огорожі на кордоні з Сербією для стримування потоку біженців.

Про це речник Єврокомісії повідомив у п'ятницю, 1 вересня.

«Європейський Союз не фінансує будівництво паркана чи огорожі на зовнішніх кордонах», - цитує речника інформагенція.

Європейська солідарність щодо кризи біженців - не вулиця з одностороннім рухом: країни не можуть вимагати підтримки для охорони кордонів і водночас відмовлятися приймати біженців, вказав представник Єврокомісії.

Водночас речник не виключив того, що Єврокомісія може розглянути запит на допомогу Угорщині для «заходів прикордонного менеджменту».

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама