Єврокомісія закликала США координувати нові санкції проти Росії

23 ЛИПНЯ 2017 09:49

Як інформує TrueUA з посмланням на DW, у Єврокомісії вважають, що нові санкції Вашингтона проти Москви можуть мати "незаплановані наслідки". В Брюсселі наголосили, що єдність у питанні санкцій є основою для реалізації мінських домовленостей.

"Ми високо цінуємо єдність, яка превалює серед міжнародних партнерів у нашому підході до дій Росії в Україні та до подальших санкцій. Ця єдність є гарантією ефективності та достовірності наших заходів", - йдеться у заяві Єврокомісії.

Таким чином у Брюсселі відреагували на опублікований на сайті Конгресу США у той же день текст законопроекту про нові обмежувальні заходи Вашингтона щодо Росії та Ірану. У Єврокомісії вважають, що законопроект був продиктований "внутрішньополітичними міркуваннями".

Нагадаємо, згідно з проектом поправок, які погодили республіканці та демократи у Конгресі, США й надалі виступатимуть проти будівництва газогону "Північний потік-2", оскільки, на думку американських законодавців, цей проект "шкодить енергетичній безпеці Євросоюзу, розвитку газового ринку в Центральній та Східній Європі і реформам України у сфері енергетики". Водночас санкції не мають торкнутися співпраці США та Росії в космічній сфері.

Політика, 23.07.2017 09:49