З ким "Шахтар" зіграє у фіналі Кубка України: визначився суперник донеччан (відео)

У четвер, 4 квітня, у півфінальному матчі Кубка України полтавська "Ворскла" обіграла житомирське "Полісся". Поєдинок пройшов на Центральному стадіоні в Житомирі й завершився виїзною перемогою полтавців з рахунком 0:1.

Єдиний гол в матчі Кубка України забив Сергій Мякушко. Він відзначився наприкінці першого тайму. На 81-й хвилині Павло Ісенко відбив пенальті у виконанні Пилипа Будківського.

Цікаво, що після 80-ї хвилини зустріч призупиняли через повітряну тривогу.

Полтавці у фіналу кубкового матчу зіграє "Шахтарем". Матч за престижний трофей відбудеться 15 травня на стадіоні "Авангард" у Рівному.

Нагадаємо, що 23 лютого "Шахтар" програв матч-відповідь плей-оф Ліги Європи французькому "Марселю" з рахунком 1:3. Таким чином останній представник України покинув єврокубкові турніри цього сезону.

Раніше повідомлялось, що домашні єврокубкові матчі наступного сезону донецький футбольний клуб "Шахтар" може проводити в німецькому Дюссельдорфі. Перед цим футболісти української команди приймали суперників в іншому місті Німеччини — Гамбурзі.

Спорт, 04.04.2024 21:22