З ким зіграє "Шахтар" у плей-оф Ліги Європи: усі можливі суперники "гірників"

У четвер, 14 грудня, завершився груповий етап Ліги Європи, за підсумками якого визначилися усі учасники стадії 1/16 плей-оф турніру. Своїх потенційних суперників також дізнався єдиний представник України в єврокубках донецький "Шахтар".

Плей-оф Ліги Європи: що чекає на "Шахтар"

Футбольні клуби, що посіли другі місця у своїх групах Ліги Європи, зустрінуться з колективами, які фінішували третіми у групах Ліги чемпіонів. Переможці груп Ліги Європи вже гарантували собі місце у стадії 1/8 фіналу.

Другі місця груп Ліги Європи: "Фрайбург", "Марсель", "Спортинг", "Карабах", "Рома", "Ренн", "Тулуза", "Спарта" Прага.

Треті місця груп Ліги чемпіонів: "Галатасарай", "Ланс", "Брага", "Бенфіка", "Феєнорд", "Мілан", "Янг Бойз", "Шахтар".

Варто відзначити, що "Шахтар" у раунді 1/16 плей-оф Ліги Європи зустрінеться проти когось з тих команд, хто фінішував другим своїй групі Ліги Європи. Жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи відбудеться найближчого понеділка, 18 грудня.

Нагадаємо, український "Шахтар" програв португальському "Порту" з рахунком 3:5 в матчі останнього, шостого, туру групового етапу Ліги чемпіонів. Тож донецька команда посіла в групі третє місце, й тепер навесні виступатиме в нижчому за рангом єврокубку — Лізі Європи.

Спорт, 15.12.2023 18:07