1 155 день війни
Особовий склад
944 270
Танки
10 691
Артилерія
26 774
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 141
Крилаті ракети
3 148
Гелікоптери
335
БпЛА
33 526
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
Збирали пальне на ЗСУ та перепродували: у Дніпрі викрили шахраїв
Фото: ДБР

Збирали пальне на ЗСУ та перепродували: у Дніпрі викрили шахраїв

У Дніпрі зловмисники обманювали представників автозаправок та збирали пальне нібито для українських військових. До злочинної групи входили шестеро військовослужбовців та четверо цивільних. 

Про це інформують у прес-службі Державного бюро розслідувань.

"Встановлено, що до групи входило шестеро військовослужбовців та четверо цивільних громадян. Вони підробляли листи від імені керівництва однієї із військових частин. У листах представників АЗС просили надати пальне для, начебто, виконання бойових завдань підрозділами ЗСУ", — йдеться у повідомленні.

Упродовж чотирьох місяців представники АЗС передавали пальне, навіть не підозрюючи, що їх обманюють. За цей час вони виділили більше 50 тонн бензину та дизельного пального загальною вартістю 2,5 мільйони гривень.

Отриманий товар зловмисники потім перепродували на території Дніпропетровської області.

"У фігурантів вилучені чорнові записи, підроблені штампи та печатки військової частини", — кажуть у ДБР.

Учасникам злочинної групи вже повідомили про підозру, триває досудове розслідування. Правопорушникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, родинний бізнес легендарного українського спортсмена Сергія Бубки фірма "Монблан" працює на тимчасово захоплених Російською Федерацією територіях і навіть у травні цього року уклала контракти з окупантами на постачання пального. Журналісти знайшли три контракти на постачання пального для структур окупантів, опубліковані на порталі закупівель РФ.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама