Збірна України вириває нічию в матчі з Нігерією

11 ВЕРЕСНЯ 2019 08:53

Після жахливої гри оборони команди Шевченко в першому таймі, яка обернулася двома пропущеними м'ячами, українці зуміли уникнути поразки завдяки «бліцкригу» у вигляді двох м'ячів, забитих за дві хвилини (2:2), повідомляє Euro Sport.

Чекати наступного матчу збірної України довго не доведеться. В середині жовтня 2019 року ми знову будемо переживати за підопічних Шевченко в двох домашніх поєдинках - проти Литви (11.10) і Португалії (14.10), в Харкові і Києві, відповідно.

Україна - Нігерія 2:2

Голи: Зінченко, 78, Яремчук, 79 - Арібо, 4, Осімхен, 34 (пен.)

Україна: Лунін - Караваєв, Бурда, Матвієнко, Соболь - Малиновський (Шепелєв, 73), Зінченко, Коваленко (Буяльський, 67) - Циганков (Коноплянка, 73), Мораес (Яремчук, 36), Ярмоленко (Марлос, 58).

Нігерія: Узохо - Айна, Еконг (аваз, 87), Аджай, Коллінз - Арібо, Етебо - Чуквуезе (Бонавентуре, 82), Івобі (Есіто, 69), Калу (Саймон, 74) - Осімхен (Майя, 90 + 2) .

Спорт, 11.09.2019 08:53