Знайдено рішення, як уникнути ДТП взимку

22 ГРУДНЯ 2021 09:18

Патрульна поліція надала поради, як уникнути дорожньо-транспортної пригоди зимою. Поліцейські радять їхати плавно, уникати різких рухів кермом, рівномірно й виважено користуватися педалями, тримати дистанцію і гальмувати завчасно.

Повідомляє TrueUA, з посиланням на Telegram МВС України.

“Не будьте самовпевненими, якщо ваш водійський досвід, стан автомобіля чи погодні умови викликають сумніви — краще скористайтеся громадським транспортом. Перевірте стан автомобіля: гуму, фари, склоочисники, акумулятор та роботу гальм на відкритому майданчику”, - йдеться в повідомленні.

“Зимова дорога вимагає іншого швидкісного режиму, обирайте безпечну швидкість. Пам’ятайте про потенційно небезпечні ділянки на зимовій дорозі: перехрестя, нерегульовані пішохідні переходи, зупинки (де транспорт пригальмовує, зупиняється або починає рух), а також мости та естакади, які за низьких температур леденіють”, - підкреслили патрульні.

Вони радять уважно слідкувати за іншими учасниками руху, передбачати їхні маневри.

“Не забувайте, що пішоходи можуть впасти на слизькі поверхні. Наближаючись до пішохідних переходів та місць розташування навчальних установ (школи, дитсадки), знижуйте швидкість до мінімуму”, - закликали поліцейські.

Фото з мережі інтернет.

Також читайте: В Україні вже 3,62 млн випадків COVID-19, в світі понад 276 млн

Суспільство, 22.12.2021 09:18