1 141 день війни
Особовий склад
927 580
Танки
10 576
Артилерія
25 912
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 127
Крилаті ракети
3 123
Гелікоптери
335
БпЛА
31 973
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
Знеструмлено 83 населені пункти: рятувальники показали наслідки негоди в Україні
Фото: ДСНС

Знеструмлено 83 населені пункти: рятувальники показали наслідки негоди в Україні

Протягом минулої доби в Україні вирувала негода, внаслідок чого без електропостачання залишилися 83 населені пункти.

Про це повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій.

"За добу рятувальники 28 разів залучалися до розпилення та прибирання повалених дерев у чотирьох областях (Дніпропетровська, Одеська, Миколаївська, Херсонська)", — повідомили у ДСНС.

Крім того, надано допомогу з буксирування чотирьом одиницям техніки (в тому числі дві машини швидкої) у Дніпропетровській  та Полтавській областях.

Станом на ранок 20 листопада, за інформацією "Укренерго", внаслідок погіршення погодних умов знеструмлено 83 населених пунктів у трьох областях (Запорізька, Миколаївська, Одеська).

Нагадаємо, згідно з прогнозами синоптиків, на початку цього тижня погода в Україні різко погіршиться. У понеділок, 20 листопада, одразу у західних, східних, більшості центральних та південних областях очікується сніг, подекуди з дощем, на дорогах місцями ожеледиця.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама