1 222 день війни
Особовий склад
1 018 940
Танки
10 976
Артилерія
29 689
Літаки
420
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 189
Крилаті ракети
3 394
Гелікоптери
337
БпЛА
42 624
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Плани Путіна щодо війни в Україні на 2025 рік: у ГУР розповіли, чого хоче диктатор
Вадим Скібіцький. Фото: ГУР

Плани Путіна щодо війни в Україні на 2025 рік: у ГУР розповіли, чого хоче диктатор

Російський диктатор Володимир Путін цього року планує повністю захопити Донецьку та Луганську області, а також утримувати контроль над раніше окупованими територіями.

Про це повідомив заступник начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони, генерал-майор Вадим Скібіцький в інтерв'ю "РБК-Україна".

"На сьогодні основна мета, яка визначена Російською Федерацією на 2025 рік — це захоплення всієї території Донецької і Луганської областей, виконання завдань так званої "спеціальної воєнної операції" РФ, утримання контролю над тими територіями, які були захоплені (Херсонська, Запорізька області і безпосередньо окупований Крим)", — розповів посадовець.

За його словами, плани російського керівництва коригуються весь час. Однак глобальна мета Кремля і досі залишається незмінною — взяти під контроль і мати безпосередній вплив на нашу державу.

"Це була одна з основних цілей Кремля протягом багатьох років. Україна — це потужний оборонно-промисловий комплекс, індустрія, достатній людський ресурс слов'янського населення, яке має схожу мову та значні історичні надбання за весь цей період. Крім того, це велика територія, яка дозволяла б Російській федерації створити так звану буферну зону на своїх кордонах з країнами НАТО", — зауважив Скібіцький.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявив, що Україна отримує сигнали від партнерів щодо можливих територіальних поступок Росії, але наша держава добровільно не віддасть жоден клаптик землі.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама