«Російська справа»: син ТРАМПА розповів у Сенаті про зустріч з адвокатом з Росії

08 ВЕРЕСНЯ 2017 15:22

Дональд ТРАМП-молодший відповів на запитання одного з комітетів Сенату США в так званій «російській справі». Головною темою стала його зустріч з російським адвокатом з надією отримати компромат на Гілларі КЛІНТОН.  

Про це повідомляє TrueUA з посиланням на DW.  

Старшого сина президента Сполучених Штатів Дональда ТРАМПА, Дональда ТРАМПА-молодшого, допитали у Сенаті США в так званій «російській справі».   

Зокрема, син глави Білого дому розповів у четвер, 7 вересня, комітету Сенату з питань правосуддя про свою зустріч з російським адвокатом Наталією ВЕСЕЛЬНИЦЬКОЮ під час передвиборної кампанії 2016 року, передає інформагенція dpa.  

У підготовленому ще до проведення засідання письмовому поясненні сина президента США, яке має в своєму розпорядженні американське видання The New York Times, докладно розповідається про цю зустріч.  

Зокрема, ТРАМП-молодший запевнив, що пішов на зустріч з росіянкою лише тому, що його цікавило, яку саме компрометуючу інформацію та має про Гілларі КЛІНТОН - конкурентку його батька в боротьбі за крісло президента. Зокрема, він хотів почути, якою інформацією про «харакетер, кваліфікацію чи відповідність» Клінтон посаді президента США володіє адвокат.   

Однак зустріч, за його словами, виявилася безрезультатною, жодних домовленостей ним досягнуто не було.  

Раніше ТРАМП-молодший опублікував своє електронне листування щодо можливих зв'язків з Росією з метою продемонструвати, що в жодні змови з російською владою не вступав.   

ФБР розслідує імовірну змову між представниками російської влади та команди ТРАМПА напередодні президентських виборів у США 2016 року ще з весни поточного року.   

Уже кілька місяців розслідуванням опікується спецпрокурор, екс-глава Федерального бюро розслідувань (ФБР) Роберт МЮЛЛЕР.  

Американські спецслужби закидають росіянам спроби вплинути на результат президентських виборів у США, щоб привести до влади Дональда ТРАМПА.   

Свої розслідуваня у так званій «російській справі» долучилися й кілька комітетів Конгресу США.

 

Політика, 08.09.2017 15:22