
Голова Офісу президента Кирило Буданов заявив, що війна в Україні "не триватиме довго", адже мирні переговори між Києвом та Москвою рухаються до укладення угоди.
Таку заяву він зробив в інтерв'ю Bloomberg.
"Усі розуміють, що війна має закінчитися. Ось чому ведуться переговори. Я не думаю, що це триватиме довго", — сказав Буданов.
За словами посадовця, наразі Київ і Москва досі дотримуються "максималістських" позицій у переговорах, що відбуваються за посередництва США. Однак сторони вже наблизилися до компромісу. Він також відзначив, що країна-агресорка Росія має чіткий стимул для досягнення угоди.
"На відміну від нас, вони витрачають власні гроші. Це величезні суми — вже обчислюються трильйонами", — зазначи Буданов.
Очільник ОП додав, що поки остаточного рішення про компроміс щодо територій ще не прийнято.
"Але, в принципі, всі тепер чітко розуміють межі того, що є прийнятним. Це величезний прогрес", — наголосив він.
Нагадаємо, 9 квітня російський диктатор Володимир Путін оголосив про Великоднє перемир'я у війні проти України. У Кремлі додали, що Москва сподівається на те, що буцімто "Україна наслідуватиме приклад РФ".
Водночас президент Володимир Зеленський підтвердив свою готовність до прямого діалогу з очільником Кремля задля завершення війни. Глава держави наголосив на важливості вибору нейтрального майданчика для такої розмови поза межами країн, що воюють.