Фото: Twitter постпредставництва Польщі при ЄС

Десятки МіГів і сотні танків: скільки техніки передала Польща Україні

Україна вже отримала від Польщі 14 радянських винищувачів МіГ-29. Загалом Польща надає найвідчутнішу допомогу у порівнянні з іншими партнерами.

Про це повідомляє постійне представництво Польщі при Європейському Союзі.

Як зазначили у диппредставництві Варшави при ЄС, Україна отримала до 325 танків від Польщі. Це більше, ніж інші союзники. Загалом Захід передав ЗСУ 575 танків.

"Крім того, із 28 літаків, які вже передали Києву, Польща надіслала аж 14 винищувачів МіГ-29", — написала  у Twitter прес-служба постійного представництва Польщі у ЄС.

Нагадаємо, Європейський Союз готується передати на озброєння України 1 млн снарядів, калібром 155 мм. Окрім цього, ЗСУ отримають понад тисячу ракет.

Також президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна найближчим часом отримає нову військову допомогу від союзників. За його словами, українські дипломати активно працюють із партнерами заради нових оборонних пакетів, на робочому рівні є нові рішення.

Раніше Пентагон визначив три найголовніші напрямки оборонної допомоги для нашої держави. Там зазначали, що на сьогодні Україна потребує систем для протиповітряної оборони. Також ЗСУ потрібна артилерія та броньована техніка. У квітні транспортне командування США повідомляло про початок доставки понад 60 Bradley в Україну в рамках угоди про військову допомогу Сполучених Штатів на суму 2,85 мільярда доларів.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Війна, 11.05.2023 18:42