Фото: apostrophe.ua

Долар продовжує дорожчати: який курс валют встановив НБУ на 17 січня

Національний банк України продовжує підвищувати офіційний курс долара. Проте євро різко подешевшав.

Про це повідомила прес-служба регулятора.

Станом на середу, 17 січня, регулятор встановив офіційний курс долара на рівні 37,92 гривні за один доларГривня зміцнилася на шість копійок у порівнянні з 16 січня.

Офіційний курс станом на вівторок становив 37,86 гривні за один долар. На готівковому ринку курс впав на 15 копійок — до 38,75 гривні за долар.

У середу офіційний курс гривні до євро встановили на рівні 41,28У вівторок, 16 січня, офіційний курс гривні до євро становив 41,47.

Скріншот НБУ

Скріншот НБУ

Варто зазначити, що офіційний курс долара з початку грудня зріс на 4,5% з 36,38 до 38,00 гривні за долар. За даними аналітиків, ситуацію на валютному ринку у січні важко спрогнозувати, адже курс залежатиме від того, чи нададуть партнери макрофінансову допомогу Україні, а також від балансу попиту і пропозиції на валюту. Експерти припускають незначні коливання курсу, однак курсові межі значно не зміняться. 

Своєю чергою голова Національного банку України Андрій Пишний дав українцям обіцянку забезпечувати "курсову стійкість" протягом 2024 року. 

Нагадаємо, TrueUA поговорив з експертом Економічного дискусійного клубу Олегом Пендзином, який розповів, чекати від курсу валют у перші місяці поточного року та звідки Україна братиме кошти, якщо допомога надійде пізніше.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Економіка, 16.01.2024 17:49