1 150 день війни
Особовий склад
938 970
Танки
10 662
Артилерія
26 530
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 136
Крилаті ракети
3 145
Гелікоптери
335
БпЛА
33 065
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
Долар стрімко дорожчає: який курс НБУ встановив на середу
Фото: Freepik

Долар стрімко дорожчає: який курс НБУ встановив на середу

Національний банк України продовжує підвищувати курс долараСтаном на середу, 13 грудня, регулятор встановив курс гривні до долара на рівні 36,98 гривні за один долар, тобто гривня послабилася на 18 копійок.

Про це свідчать дані на сайті НБУ.

Офіційний курс у вівторок становив 36,87 гривні за один долар. На готівковому ринку у вівторок курс зріс на 20 копійок — до 37,75 гривні за долар.

У середу офіційний курс гривні до євро встановили на рівні 39,94. У вівторок, 12 грудня, офіційний курс гривні до євро становив 39,67.

Скріншот НБУ

Нагадаємо, Національний банк з 3 жовтня впровадив керовану гнучкість обмінного курсу. Новий режим має посилить стійкість української економіки та валютного ринку. Офіційний курс за режиму керованої гнучкості визначатиметься операціями на міжбанківському валютному ринку за активної участі НБУ.

В установі наголошують, що новий курсовий режим посилить стійкість української економіки та валютного ринку та зменшуватиме ризики накопичення валютних дисбалансів, які може генерувати тривале утримання фіксованого курсу. Також керована гнучкість офіційного курсу стане важливою передумовою для повернення до інфляційного таргетування в майбутньому.

Додамо, за прогнозами аналітиків інвестиційної компанії Dragon Capital У 2024 році гривня дещо ослабне. Середній курс за рік очікують на рівні 37,3 гривні за один долар, що на 80 копійок більше, ніж цьогорічний курс.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама